Konkurs "Logopedyczna zabawka"-10.04.2024

10 kwietnia 2024 r. w obecności Pani dyrektor Ireny Rzewuckiej nastąpiło rozdanie nagród i  dyplomów Konkursu Logopedycznego pt. „ Zabawka Logopedyczna”. Konkurs adresowany był do wszystkich dzieci uczęszczających do Przedszkola w Bukowie Śląskiej. Dzieci we współpracy z rodzicami wykonały ciekawe prace: maty sensoryczne, dmuchajki logopedyczne, koło do ćwiczeń artykulatorów,  gry logopedyczne z zasadami oraz książeczki z wierszami. Prace były wystawione w galerii na korytarzu przedszkolnym .

Komisja Konkursowa w składzie : pani Ewa Gruchalska , pani Beata Łapińska, pani Marta Konieczna wytypowała zwycięzców:

I miejsce  - Nadia K.

II miejsce - Mateusz K.

III miejsce -  Elena G.

Wyróżnienie – Wojciech K.

Wszystkie dzieci za zajęte miejsca, a także udział w konkursie  otrzymały dyplomy i upominki. Serdecznie dziękuję wszystkim  dzieciom oraz ich rodzicom za udział w konkursie. Mam nadzieję, że chwile spędzone wspólnie z pociechami na realizację projektów zaowocują efektami w kształtowaniu pięknej wymowy .

Ewa Gruchalska - logopeda