Dzień Kobiet w Przedszkolu w Bukowie Śląskiej-08.03.2024

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W naszym, Przedszkolu tez tak było. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki od swoich kolegów z grup przedszkolnych. Chłopcy składali życzenia, wręczali piękne laurki i inne niespodzianki. Przedszkolaki jako mali dżentelmeni ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym dla swoich koleżanek. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek, świadczyły o miło spędzonym czasie. Wszystkie dziewczynki, te małe i duże, dziękują chłopcom za piękne życzenia i podarunki. Podziękowania składamy również rodzicom, za pomoc w zorganizowaniu upominków. Wszystkim Kobietom  jeszcze raz życzymy samych wspaniałości.