Jasełka Bożonarodzeniowe-14.12.2023

Dzisiaj w przedszkolu w Bukowie Śląskiej odbyły się występy z okazji Bożego Narodzenia przygotowane przez grupę starszaków " Słoneczka". Dzieci miały przyjemność wystąpić przed kolegami z młodszej grupy " Biedronki" oraz przed swoimi rodzicami. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii, dzieci wprowadziły nas w magiczną atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia śpiewając piosenki, tańcząc, recytując wiersze oraz grając na instrumentach znaną kolędę. Za swój występ otrzymali gromkie brawa oraz wyrazy uznania i podziękowania od Pani Dyrektor.

Po skończonych występach panie wychowawczynie zaprosiły rodziców starszaków do wspólnego przygotowania kartek bożonarodzeniowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność.