Bukowa Śląska 7B

• e-mail: sekretariat@zspkamienna.szkolnastrona.pl
  • Kierownik Referatu Księgowości Jednostek Oświatowych i Żłobka: Agata Korodaj
  • Podmiot udostępniający dane: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamiennej
  • Odpowiedzialna za treść: Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego-mgr Irena Rzewucka

KIEROWNICTWO:

• Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego: mgr Irena Rzewucka
  • Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego: mgr Anna Koncur

ORGANIZACJA JEDNOSTKI:

Godziny pracy: 7:00 - 16:00

Zasady funkcjonowanie przedszkola:

Zasady funkcjonowanie przedszkola określa statut, zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi. Przedszkole pełni funkcje opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą. Zapewnia dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych. Realizuje cele i zadania określone w ustawie Prawo oświatowe oraz przepisach wydanych na jej podstawie programowej wychowania przedszkolnego, koncentrując się na wspomaganiu i ukierunkowaniu rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi.

W przedszkolu jest 50 miejsc - dwa oddziały:

• I grupa 3-4 latki
  • II grupa 5-6 latki

Organ prowadzący: Gmina Namysłów

Organ Nadzoru pedagogicznego: Opolski Kurator Oświaty w Opolu

FORMA PRAWNA:

Przedszkole jest jednostką organizacyjną Gminy Namysłów i stanowi część jej majątku, wyodrębnioną funkcjonalnie w formie jednostki budżetowej.

SPOSÓB FINANSOWANIA:

1. Obsługę administracyjno - finansową sprawuje Referat Księgowości Jednostek Oświatowych i Żłobka
  2. Przedszkole jako jednostka budżetowa ma wydzielony własny rachunek dochodów
  3. Szczegółowe zasady gospodarki finansowej przedszkola regulują odrębne przepisy

SPOSÓB PRZYJMOWANIA I ZAŁATWIANIA SPRAW:

Interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Przedszkola.

Brak załączników

Wytworzono:2022-04-07 10:00przez: Administrator